Cursuscode: 20.22 B
Docent: Mariken Stoverinck en Wouter Bochanen
Aantal lessen: 30
Prijs: € 252,00
Startdatum: donderdag 22 september 2011
Cursustijd: woensdagmiddag 17.15 - 18.30 uur
Voor: Kinderen
Muziektheaterschool Grid
Acteren, zingen, muziek maken, bewegen en dansen!
Wat is Grid?
Bij muziektheaterschool grid krijg je les in theater, muziek, zingen en bewegen en vooral in de combinatie hiervan: muziektheater. Muziektheater maken is: uitproberen, leren en experimenteren. Muziektheater daagt je uit om te fantaseren, te durven en eigenwijs te zijn. Natuurlijk sta je regelmatig in de spotlights, want ieder jaar wordt afgesloten met een presentatie of productie.
Jeugdgroep
Wil je al jong kennis maken met grid? Dat kan! Grid heeft verschillende jeugdgroepen. In deze groep zitten kinderen van gemiddeld 9+ en je hebt 1 uur en 15 minuten les. Hier maak je op speelse wijze kennis met muziektheater. De nadruk ligt op een combinatie van theater maken, bewegen en zingen.
Door wie?
Bij grid werken ervaren, enthousiaste en professionele docenten: Wendelien Wouters, Sylvia Sars, Zwaan Stam e.a. Ze geven les in een team waarvan één docent is afgestudeerd aan het conservatorium en de andere aan de theaterschool. Beide docenten zijn gespecialiseerd in muziektheater. Soms geven ze samen les, soms apart. In het derde jaar krijg je ook les van een dansdocent.