Open Lessenweek 17 t/m 21 sept

15 aug

De Gruitpoort is een creatieve broedplaats waar iedereen wordt uitgedaagd om ideeën vorm te geven. Je kunt bij ons elke week terecht voor meer dan 50 cursussen, van taal tot tekenen, voor jong en oud!

Start seizoen

Het cursusseizoen start in de week van 17 september, tenzij anders vermeld.

Inschrijven cursus »

Open lessenweek

De lessen die starten in de week van 17 t/m 21 september kun je gratis en vrijblijvend volgen!

Algemene ontwikkeling

 Volwassenen muziektheater  Do 20.15-21.45 uur  Lotte Rosier & Zwaan Stam
 Creatief Schrijven  Ma 19.30-21.00 uur  Gemma van Dalen
 Biografisch schrijven  Vr 10.00-12.00 uur, start 01-03  Lieke Deelstra
 Filosofie  Info volgt  Marijn Parmentier
 Argentijnse tango  Vr 20.00-21.30 uur, tweewekelijks, start 07-09  Corina & Dave Mateman
 Argentijnse tango 'Two to tango'  Vr 19.00-20.00 uur, privéles, instromen gehele seizoen  Corina & Dave Mateman
 Kunstgeschiedenis: lezingen & excursies  Do 10.00-12.00 uur, start 04-10  Inge van Velzen
 Moderne Nederlandse literatuur  Ma 14.00-16.00 uur, start 01-10  Wessel Läken
 Exhibition on screen
 kunstevenementen op het witte doek
 Vermeer  05-09 20.30, 07-09 16.00, 11-09 10.00 uur
 Cézanne  03-09 20.30, 05-10 16.00, 11-09 10.00 uur
 Hokusai  07-11 20.30, 09-11 16.00, 12-11 10.00 uur
 Girl with the pearl  05-12 20.30, 07-12 16.00, 11-12 10.00 uur

 

Talen

 Italiaans

 Beginners 1  Di 18.45-20.15 uur  Mirjam Pas-van Dam
 Beginners 2  Di 18.45-20.15 uur, start 08-01  Mirjam Pas-van Dam
 Italiaans 2  Di 20.30-22.00 uur  Mirjam Pas-van Dam
 Italiaans 3  Wo 19.30-21.00 uur  Nina Vaccaro-Palkina
 Italiaans 4  Di 20.00-21.30 uur  Nina Vaccaro-Palkina
 Italiaans Conversazione  Ma 19.00-20.30 uur  Alberto Vaccaro
Spaans
 Beginners 1  Ma 20.30-22.00 uur  Carol Dinissen-Alvarez
 Beginners 2  Ma 20.30-22.00 uur, start 07-01  Carol Dinissen-Alvarez
 Spaans 2  Ma 19.00-20.30 uur  Carol Dinissen-Alvarez
 Spaans 4  Di 20.30-22.00 uur  César Castro Goicochea
 Spaans 4  Do 19.00-20.30 uur  César Castro Goicochea
 Spaans conversatie  Do 20.30-22.00 uur  César Castro Goicochea
 Engels
 Beginners 1  Wo 19.00-20.30 uur  Garcia Sudmeijer
 Beginners 2  Wo 19.00-20.30 uur  Garcia Sudmeijer
 Engels 2  Ma 20.30-22.00 uur  Ruut Sudmeijer
 Engels 4  Ma 20.30-22.00 uur  Garcia Sudmeijer
 Frans
 Beginners 1  Ma 19.30-21.00 uur  Deirdre Schokking
 Beginners 2  Ma 19.30-21.00 uur, start 07-01  Deirdre Schokking
 Frans 5  Di 19.00-21.00 uur  Jan-Willem Hoeben
 Duits
 Beginners 1  Do 19.00-20.30 uur  Paul van Dun
 Beginners 1  Do 19.00-20.30 uur, start 07-01  Paul van Dun
 Nederlands
 Nederlands voor anderstaligen  Wo 19.00-20.30 uur  David Luque Riera

Jeugd & jongeren

 Muziektheaterschool GRID
 Jeugdopleiding  Wo 15.00-16.30  Kirsten Robben en Carina Numan
 Jongerenopleiding  Wo 16.30-18.00 uur  Kirsten Robben en Carina Numan
 Jongerenproductie  Wo 18.00-20.00 uur  Wendelien Wouters en Carina Numan
 GRID GOUD  Wo 20.00-22.00 uur  Wendelien Wouters en Carina Numan
  Acrobatiek 6-12 jaar  Do 15.00-16.30 uur  Lotte Rosier
 Jeugdopleiding  Do 16.30-18.00 uur  Lotte Rosier en Zwaan Stam
 Jeugdproductie  Do 18.00-20.00 uur  Lotte Rosier en Zwaan Stam
 Beeldend
 Tekenen en schilderen jeugd  Di 16.00-18.00 uur  Lies Sieverding
 Beeldbouwen jeugd  Wo 16.00-18.00 uur  Berna Bonenkamp
 Talentenklas 14+  Vr 19.00-21.00, start 2 nov  Verschillende kunstdocenten
 Talen
 Engels 4-6 jaar  Vr 14.30-15.20 uur  Bi2ingual Kids
 Engels 7-9 jaar  Vr 15.30-16.20 uur  Bi2ingual Kids
 Engels 10-12 jaar  Vr 16.30-17.20 uur  Bi2ingual Kids
 Peuterkunst (ouder en kind), start 3-10
 Beeldend

 Wo 9.30-10.30 uur, 2 lessen, start 3-10

 

 Femmie van den Ouden
 Muzikaal meespeeltheater  Wo 9.30-10.30 uur, 2 lessen  Zwaan Stam
 Mediacreativiteit  Wo 9.30-10.30 uur, 2 lessen  Bart Laport

Beeldend

 Boetseren
 Boetseren Di, Do, Vr 9.30-11.30 uur / Wo 19.30-21.30 uur Jozef Kemperman
 Modelboetseren Do 13.30-15.30 uur Jozef Kemperman
 Tekenen en schilderen
 Tekenen en schilderen  Di 19.30-21.30 uur  Lies Sieverding
 Tekenen en schilderen  Do 10.00-12.00 & 13.30-15.30 uur  Marcel  Reijerman
 Tekenen en schilderen  Do 20.00-22.00 uur  Inge Meuleman
 Tekenen en schilderen  Do 20.00-22.00 uur  Tura Serra
 Tekenen en schilderen  Wo 9.30-11.30 uur  Tura Serra
 Model- en portrettekenen  Vr 10.00-12.00 uur  Marianne Epiney
 Beeldhouwen
 Beeldhouwen in hout  Ma 15.00-17.00 & 19.30-21.30 uur  Jac Wijnhoven
 Beeldhouwen in steen  Wo 19.15-21.45 uur  Liesbeth Crooijmans
 Werkplaats steen & hout  Do 19.30 uur  Jozef Kemperman
 Edelsmeden
 Beginners  Ma 19.30-21.30 uur  Mariska Veer
 Gevorderden  Wo 19.30-21.30 uur  Hans Rietman
 Digitaal
 Fotografie najaar    Charles Keijser
 Photoshop/Grafische vormgeving  Di 19.30-21.00 uur  Heidi Otten
 3D lab  Di 19.30-20.30 uur  

Open atelier

 Edelsmeden  Ma 14.00-16.30 uur  Zelfstandig werken, zonder docent. Het gehele seizoen instromen.
 Tekenen & schilderen: Lokaal 3.1  Ma & di ochtend/middag
 Beeldhouwers collecties  Do & vr 9.00 - 12.00 uur

Lees meer over de inhoud en kosten van de cursussen »

Meer Gruitpoort

Meer

Binnenkort

Film 18 augustus 2018

On Chesil Beach

Lessen 21 augustus 2018

3D Lab

Theater 28 september 2018

Blind Date

Events 21 augustus 2018

Arts in Cinema: van Gogh: Of Wheat Fields and Clouded Skies

© Gruitpoort 2018 Design & concept: Frappant - Techniek & CMS: BeSite | Sitemap